LiveServer.pl

Hosting na miarę Twojego serwera!

14 posts in this topic

Mi się podoba.

Na pewno będę mówił znajomym, że znam fajny hosting do gier, bo Oni tam chcą zrobić serwer MC.

@@Edit: Nie wydaje mi się, że oni by chcieli na sieć. Ich takie rzeczy nie obchodzą, Oni to tak zwane w mc "Koxy PVP" i oni tylko na tsie siedzą jak takie nolife'y i tylko "co z gildią" etc. 

Franek and LiveServer.pl like this

Stabilny tyle moge napisac

Co prawda zmienił Pan swoją wypowiedź bo oryginał wyglądał tak: http://prnt.sc/eu995q zatem pozwolę się odnieść do początkowej wersji posta.

Bardzo się cieszymy, że jakość naszych zabezpieczeń jest na wysokim poziomie i to Panu odpowiada ale prosimy jednak nie atakować naszej infrastruktury w celach testów, bo nie różni się to niczym od zwykłych ataków. Dlatego prosimy, aby ufać nam na słowo co do jakości świadczenia naszych usług!  :D

Franek, Brylant and Kameeq like this

Co prawda zmienił Pan swoją wypowiedź bo oryginał wyglądał tak: http://prnt.sc/eu995q zatem pozwolę się odnieść do początkowej wersji posta.

Bardzo się cieszymy, że jakość naszych zabezpieczeń jest na wysokim poziomie i to Panu odpowiada ale prosimy jednak nie atakować naszej infrastruktury w celach testów, bo nie różni się to niczym od zwykłych ataków. Dlatego prosimy, aby ufać nam na słowo co do jakości świadczenia naszych usług!  :D

To fakt edytyowalem, bo poprzednia wypowiedz byla zdecydowanie nieuprzejma. Nie bedzie zadnych "testow". Zgadzam sie z Panem, ze te testy sie nie roznia od zwyklych atakow. Zycze powodzenia, moze 1.6 u Was postawie :)

tomek91 likes this

Ciężko się wybić z pośród takich hostingów jak pukawka
ale życzę szczęścia

Jak dla mnie ciężko by było zaufać firmie z nikąd

Samą stronę trochę bym zmienił jest dość przejrzysta i widać że na to tu stawiano 

Cennik jak dla mnie bardzo dobry

Nie wiem co ma te zdj do samych serwerów

niby logo jest info jest ale tło to bym zmienił

na bardziej coś takiego 

serwery-vps-w-chmurze.jpg

Powoli do przodu

Ciężko się wybić z pośród takich hostingów jak pukawka

ale życzę szczęścia

Jak dla mnie ciężko by było zaufać firmie z nikąd

Samą stronę trochę bym zmienił jest dość przejrzysta i widać że na to tu stawiano 

Cennik jak dla mnie bardzo dobry

Nie wiem co ma te zdj do samych serwerów

niby logo jest info jest ale tło to bym zmienił

na bardziej coś takiego 

Powoli do przodu

Jesteśmy firmą, która istnieje już od ponad 2 lat, posiadamy już wielu klientów a z miesiąca na miesiąc dość mocno to grono się rozszerza. Pomimo, że istniejemy taki okres czasu, sądzę, że jesteśmy już na podium pod względem ilości klientów. Ponadto, mogę twierdzić, że posiadamy jedne z najbardziej zaawansowanych zabezpieczeń na rynku hostingów w Polsce, oraz najbardziej profesjonalny dział techniczny, który w kwestii bezpieczeństwa doradza czasami nawet datacenter eTOP z którego korzysta również nasza konkurencja. 

Z jednej strony pisze Pan, że strona jest dobra i przejrzysta a z drugiej strony chce Pan ją zmieniać? :) Jeśli chodzi o zdjęcia w cenniku to pochodzą one z gier, których dany cennik dotyczy :)

Nie musi nam Pan ufać w ciemno, można zgłosić się po serwer testowy, standardowo przydzielamy je na 24h, jednak dla Pana mogę zrobić wyjątek i przyznać na 3 dni. Zachęcam do kontaktu z naszym BOK'iem.

Serdecznie pozdrawiam,

Mateusz

Będę zamawiał serwer, ile zniżki dostane?

Zachęcam do kontaktu, na pewno przygotujemy dla Pana odpowiednią ofertę.

Można się z nami skontaktować za pomocą tych kanałów:

GG: 52542016

strona internetowa: https://LiveServer.pl

bądź e-mail: [email protected]