ZnawcaChaosu

Poeta
 • Content count

  299
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 53m 41s

4 Followers

About ZnawcaChaosu

 • Rank
  Wybitny Uzdolniony Inteligętny Pomysłowy
 • Birthday 07/25/1997
 • Inne grupy
  [ET] Master, Grafik, Redaktor, Typer Pomocniczy

Kontakt

 • Strona
  DOBRY ZWYCZAJ
 • Skype
  NIE POŻYCZAJ
 • GG
  A
 • Snap
  NAJLEPSZY
 • IG
  NIE ODDAWAJ

Informacje Profilowe

 • Skąd
  Wałbrzych
 • Zainteresowania
  Sam sobie rozkładam biały dywan:D

Recent Profile Visitors

1167 profile views
 1. Wyniki Counter-Strike 1.6

  Dzisiejszy mecz odbył się pomiędzy CS-Escape vs 1s2k.pl . Mecz odbył się w systemie BO3(inferno, mirage oraz tuscan). Pierwsza mapa, czyli de_inferno, zakończyła się wynikiem 16:1 dla naszych rywali. Druga mapa de_mirage, zakończyła się wynikiem 16:7 również dla rywali. Tak czy siak dziękuję drużynie 1S2K za danie nam szansy na rewanż. Co do drużyny jesteśmy wierni po porażce, dumni po zwycięstwie. Nowy zespół zagrał i tak lepiej niż wcześniejszy. Trening czyni mistrza od jutra smarujemy łokcie i mixy, mixy i jeszcze raz ostre dymy!!!
 2. Mix Escape Team vs .....

  until
  Spotkanie obydwu drużyn odbędzie się na naszym TeamSpeaku!!!
 3. [Rywalizacja] Lechu vs kabaL

  ___________________________________________________________________________________ Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak zainteresowania tematem! Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CS-Escape.pl ___________________________________________________________________________________
 4. Escape Team vs 1S2k.

  Już otrzymałem potwierdzony skład 1s2k. selfie darken Trzeci P00L Zborek Trzymam kciuki za nasz team!!! Pamiętajcie cały team sobota 19:30 na naszym ts3.
 5. Usługi stolarskie.

  ___________________________________________________________________________________ Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak zainteresowania tematem! Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CS-Escape.pl ___________________________________________________________________________________
 6. Escape Team vs 1S2k.

  Witam dnia 17.03.2018 o godzinie 20:00 zostanie rozegrany mecz. Jest niby rewanż choć nie wiadomo jeszcze jaką piątkę tym razem wystawią przeciwnicy 1S2K. Zostaje nam tylko trzymać kciuki za wygraną. Jeżeli nasza drużyna by wygrała otrzyma w nagrodę doładowania PSC w postaci 20zł dla każdego z drużyny. Składy podam zaraz przed meczem, gdyż nie znamy dokładnie 5 1S2K.
 7. Usługi stolarskie.

  Masz plusika choć to nie to czego oczekuję bardziej chodzi o jakieś ogłoszenie w formie wykresów wrzuconych na jakieś tło lub szablon. I bardziej chodzi o bardzo wysoką prace o szerokości tak na 4/5 ekranu. Po prostu zrobiony szablon. Liczę może coś @71. wykombinuje.
 8. Team CS 1.6 - Rekrutacja.

  @Lechu może niech stoczą te 2 składy pojedynek o 1 miejsce w składzie.
 9. Team CS 1.6 - Rekrutacja.

  Jeżeli by wam brakowało 1 osoby to na dd2 mogę zagrać. Całe życie dd2 nie znam się na innych mapkach więc info nic mi nie pomoże.
 10. Team CS 1.6 - Rekrutacja.

  @Lechu @zdrajca Krasc Marzenia/PCE zgłosił mi na pw gotowy skład wszyscy ze steam i mikro. Prosił bym zgłosił go tutaj. @zdrajca Krasc Marzenia/PCE @shadesw @babcia.nazgul @Bam Margera @Vero rezerwa @PASH[t] @Lechu to mamy w takim razie 2 skład za @Ketip wchodzi @babcia.nazgul. Tylko czekać na decyzje @PASH[t] ale on i tak rezerwowy.
 11. Usługi stolarskie.

  Witajcie mój znajomy potrzebował by zareklamować swoje usługi stolarskie. Niżej opisze wam w czym rzecz. Rodzaj (avatar/sygna/banner etc.):Ogłoszenie/Reklama. Tematyka:Usługi stolarskie Rozmiar: 1920 x 1080 Efekty (particles, flare etc.):Dowolne Kolorystyka: By się fajnie zlewała z wykonywanym zawodem czyli tło jakieś drewno itp. Napis: Dodatkowe informację: Wykonaną przez was pracę chciałbym zamieścić na stronie Google Sites oprawić w szablon i stworzyć własną stronę . Macie tutaj przykład plakatu https://imgur.com/a/J3dtn. Nr telefonu i resztę informacji sam sobie dodam. Chciałbym by umiejętności wykonywania z drewna zamieszczone w tym plakacie zostały bez zmian ewentualnie można dopisać tworzenie napisów z drewna. Możecie również powrzucać parę zdjęć z internetu i je jakoś fajnie oprawić lub przerobić w render. Czy akceptujesz regulamin grafiki [Tak/Nie]: Tak Wynagrodzenie: Za dobrze odwaloną robotę i pracę, którą zaakceptuje wykonuję przelew w kwocie 30 zł lub upominek wykonany z drewna kwestia dogadania z wykonawcą co by sobie zażyczył. Dla reszty osób, które wrzucą jakiś mały kawałek pracy lub dodatek, rozdaje plusiki. Oczywiście na wykonanie pracy daję wszystkim chętnym 2 tygodnie : Chciałbym zachęcić do wykonania pracy osoby takie jak @Radziuu, @71., @TaK To Ja, @Lechu i całą resztę osób z talentem w wykonywaniu tego typu rzeczy. Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby zostało to od razu wrzucone w GoogleSites uprościło by mi to sprawę.
 12. Mile słowa.

  Ci panowie to się znają, chyba też nie narzekają. Co do solo ura bura, ja tam solo wale szczura. Takie czasy nas nastały, chłopcy zamiast chwytać dziurki to sięgają se do pał... Taka z nas nieziemska trójka, ze się nie chwytamy chu...ka. I do dziurek wciąż nas ciągnie, aż się w kroku prężą spodnie.
 13. Administracjo zapraszam do zabawy.

  ___________________________________________________________________________________ Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak zainteresowania tematem! Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CS-Escape.pl ___________________________________________________________________________________
 14. Administracjo zapraszam do zabawy.

  Zamykam @Radziuu widocznie nie miał czasu.