Skocz do zawartości
ARAB

[Zamknięty] [Galeria] Arab

Rekomendowane odpowiedzi

ARAB

Cześć iż dopiero zacząłem się uczyć w robieniu grafik jeszcze się szkolę i długa droga przede mną. Możecie ocenić moje 3 pierwsze prace.  Mam na razie dwie iż są chyba trochę w lepszym stanie niż tamte lecz postaram się dodawać cały czas. 

Mile widziana krytyka ;) 

Czerwone tlo.jpg

SYGNATURA WOJCIECH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Banned for a clean game

Hłe Hłe, no to tak w pierwszej pracy to ja nie mam pojęcia co chciałeś zrobić XD, w drugiej pracy już lepiej lecz napis nie pasuje oraz efekty...baw się kolorami, cieniami etc. Polecam oglądać tutoriale jak i poradniki czy to na Instgramie czy na YouTube. Oo i jeszcze pobierz sobie jakiś fonty, tła :)

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
drimo
Napisano (edytowane)

Totalnie nie rozumiem pierwszej pracy, bo dla mnie to jest pierwsze lepsze wzięte tło z neta i napis "by wojciech" [Następnym razem może jakiś inny watermark] 

Natomiast druga praca to taka typowa sygnaturka 2k14 - "Zlecenie: sygnatura Tematyka: Auta Napis: Wojciech"

Jak dla mnie prace średnie i nie ma się na razie czym chwalić, a takie posty to lekki shitposting 

Edytowane przez drimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chris

W pierwszej pracy nie mam zielonego pojęcia co próbowałeś zrobić, strzelam że twoim dziełem jest biały border + napis z którym się nie postarałeś, w drugim dziele również widzę napis + prawdopodobnie dodane minimalne particle, proponuje ci pobrać custom'owe fonty i bardziej je dopasować do prac, dodatkowo więcej działać z tłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cicho Ciemny

Prace fajne, czuję wielki talent.

Szukamy grafików więc ;3

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chris

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat został zamknięty.

temat-zamkniety.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja Cs-Escape.pl
___________________________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności