Jump to content
Sign in to follow this  
Angel Of Darkness

Szybka rekrutacja na Redaktora

Recommended Posts

Angel Of Darkness

Wymagania:

• Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji
  • Pisanie sensownych postów
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej tydzień temu.
  • Posiadane 20 postów
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Znajomość regulaminu
  • Minimum 15 lat
  • Brak ostrzeżeń na forum

Obowiązki:

• Moderowanie tematów
  • Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu
  • Być często aktywnym na forum
  • Pomagać użytkownikom
  • Tworzyć poradniki, pisać newsy, robić wywiady, gazetki itp.
  • Reklamowanie

Wzór:

Nick:
Imię:
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:
Opisz siebie:
Dlaczego akurat Ty?:
Doświadczenie:
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):
Przykładowy temat napisany przez Ciebie:
Kontakt:

• Lubię to 3
  • Super! 1

ARAB

Nick: ARAB
Imię: Wojciech
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5-6 godzin zależy od dnia.
Opisz siebie: Jestem Wojciech mam 15 lat interesuję się mechaniką oraz sportem. Moim ulubionym sportem jest piłka nożna gram w nią od kilkunastu lat aż do dziś. Mieszkam nie opodal Kalisza parę kilometrów od. Mechaniką zainteresowałem się iż mój tata dużo majsterkuje przy samochodach i ja spędzam wtedy czas z nim. Dużo się od niego uczę i czasami sam umiem coś pokombinować. W gry gram od wielu lat. Moją pierwszą grą była Fifa 11 a następnie dużo innych gier aż do Counter Strike w którego gram do dziś i świetnie się przy nim bawię. Znalazłem się tutaj iż szukałem dobrej sieci z dobrą atmosferą i wyszło ,że pojawiłem się tutaj.
Dlaczego akurat Ty?: Ja iż jestem aktywny oraz odpowiedzialny pomimo wieku umiem sporo rzeczy. Jestem kulturalny nie szukam sprzeczek oraz konfliktów. Wszelkie konflikty ,sprzeczki załatwiam w wiadomości prywatnej. Powierzone mi obowiązki staram się wykonywać w stu procentach przy tym nikogo nie zawieść. Sądzę ,że nadaję się na te stanowisko iż spełniam wymagania i potrafię odnaleźć się w nowym środowisku. A przecież mamy doświadczoną redaktorkę @`Buntowniczka która na pewno w razie jakiegoś kłopotu by mi pomogła.
Doświadczenie: Jeszcze nie pełniłem tej funkcji. Lecz dodawałem posty ,ciekawostki i inne tego rodzaju rzeczy. To był by mój pierwszy raz . Każdy od czegoś zaczynał i sądzę ,że należy mi się ta szansa. Nauczę się paru rzeczy i na pewno będę siedział tą chociaż godzinę dziennie więcej by uczyć się wielu innych rzeczy.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Sądzę ,że 7-8/10.
Przykładowy temat napisany przez Ciebie:  Nie  mam na tym forum żadnego tematu, Lecz po napisaniu podania idę tworzyć temat w sumie bardziej ,,Ciekawostkę".
Kontakt: FORUM,STEAM

Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji SPEŁNIAM

Pisanie sensownych postów SPEŁNIAM

Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej tydzień temu.  NIE SPEŁNIAM

Posiadane 20 postów SPEŁNIAM

Umiejętność czytania ze zrozumieniem SPEŁNIAM

Znajomość regulaminu SPEŁNIAM

Minimum 15 lat SPEŁNIAM

Brak ostrzeżeń na forum  Mam za nick jedno. Lecz czekam na właściciela ,administratora by wysłać mu sms by zabrał mi warna. Więc tak jakby warna nie mam ;) 

• Haha 6
By `Buntowniczka,

Jesteś z nami dopiero 2 dni, składasz wszędzie podania, aby dostać rangę. Ocena ortografii oraz interpunkcji w twoim podaniu jest zawyżona. Podanie Odrzucam.

Miszu

Nick: Miszu.
Imię: Michał.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Do dwóch godzin.
Opisz siebie: Sympatyczny, wesoły, komunikatywny.
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym spróbować czegoś nowego, mam nawet zapał do tej rangi! Może uda mi się wejść "głębiej" w ten temat i zostanę na stałe.
Doświadczenie: Nie posiadam.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10

.
Kontakt: FORUM STEAM

Edited by Miszu
  • Lubię to 2
  • Super! 1
By `Buntowniczka,

Zapraszam na rozmowę wstępną na TS3. Skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej w celu ustalenia terminu.

AdeK
Właściciel

Zapraszam do składania podań.

• Lubię to 2

Little Wolf

Nick: Little Wolf 

Imię: Robert

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy od szkoły, kończę o piętnastej lekcje, aczkolwiek na forum wbijam około godziny osiemnastej lub dziewiętnastej. 

Opisz siebie: Mam 15 lat, jestem wysokim, dobrze wykształconym fizycznie nastolatkiem, o ciemnobrązowych włosach. Mam niebieskie oczy i praktycznie codziennie u mnie widnieje uśmiech na twarzy.

Jestem człowiekiem spokojnym, cierpliwym, miłym i szczerym, a czasem nawet zabawnym. Uwielbiam czytać książki chyba staje się to powolutku u mnie pasją, kocham wysiłek fizyczny coś typu piłka nożna, koszykówka, bieganie ale, także uwielbiam robić grafiki komputerowe dlatego, że  to się łączy z moim profilem zawodowym. 

Dlaczego akurat Ty?: Mhm... może dlatego, że mam sporo czasu wolnego, którego poświęciłbym dla redakcji i bycia aktywnym na forum. Jestem aktywny codziennie, staram się udzielać na forum żeby pokazać, że jestem. Byłem rok temu redaktorem na jednej z sieci, i wywiązywałem się z tego bardzo dobrze, do czasu kiedy miałem egzamin, wtedy musiałem niestety zrezygnować z tej funkcji.

Z kreatywnością nie było problemu, czy też z efektami mojej pracy w tej redakcji. Proszę o wybaczenie, jeżeli robię błędy ale nie było mnie rok na tej posadzie, więc prosiłbym o wyrozumiałość. 

Doświadczenie?: Na owym stanowisku posiadam. 

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 6,5-10

Przykładowy temat napisany przez Ciebie:  Praca jest słaba, iż zrobiłem to tylko i wyłącznie by odpracować ostrzeżenie.

Kontakt: Forum, Facebook, Gadu Gadu  

• Lubię to 7
  • Haha 1
By virek,

Podanie przyjete.

UkuśPol

Nick: UkusPol
Imię: Wojtek.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5-6 Godzin dziennie dam radę.
Opisz siebie: Nie będę pisał gdzie mieszkam, czym się interesuję bo to nie o to chodzi. Jestem osobą spokojną oraz ambitną. Jestem skłonny współpracować z innymi osobami. Na forum jestem od nie dawna, lecz mam nabite te 20 postów.  Jestem odpowiedzialny oraz rozsądny.
Dlaczego akurat Ty?: Sądzę, że ja iż rekrutacja jest otwarta a umiem coś stworzyć.  Przydadzą się ludzie do pomocy a jak wiemy obecnie dostało się dwóch czy jeden redaktor a na pewno będzie mu potrzebna pomoc, więc jestem skłonny do współpracy. Jestem aktywny oraz lubię po prostu tworzyć nowe ciekawostki i sądzę, że z rangą poświęcę na to jeszcze więcej czasu.
Doświadczenie: Byłem dwa razy redaktorem i to dość długo bo 3 miesiące. Sądzę, że doświadczenie od 1 do 10 mam na 5-6. 
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 5-6.

Kontakt: STEAM, FORUM

@virek

@AdeK

Edited by UkuśPol
  • Lubię to 2
By Angel Of Darkness,

Odrzucone